درباره

ما برای برگزاری دوره های تاسیسات بهترین هستیم.

درباره تاسیسات گستران (تاسیس 1386)

چند سال قبل، ایده ای نو در حال شکل گیری بود، ایده ای نو با هدفی والا و ارزشمند، خدمتی متفاوت برای تاسیساتی ها، صنعت تاسیسات نیز درست همانند سایر شاخه های فنی و مهندسی، گریبان گیر چالش جدی بود. خیل عظیم فارغ التحصیلان دانشگاه که دانش مهندسی را فرا گرفته بودند اما حرفه مهندسی را تجربه نکرده بودند. به نظر می رسید حلقه ای در این میان مفقود گشته است که راه را برای ورود فارغ التحصیلان تازه نفس و خلاق مهندسی به فعالیت حرفه ای ناهموار ساخته است. از این رو تصمیم گرفتیم در حیطه کاری خود به رویارویی با این چالش برویم و حلقه رابطی باشیم برای آن که در کنار هم، این مسیر را طی کنیم و دانسته های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم.

تاسیسات گستران را به پشتوانه چندین سال فعالیت حرفه ای و تخصصی در صنعت تاسیسات و با تکیه بر دانش، خلاقیت و توان فنی مدرسان و متخصصان این صنعت بنا نهادیم تا محفلی برای گردهم آمدن اهالی تاسیسات و به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانش فنی    آن ها باشد. ادعا نمی کنیم که همه چیز از آن ماست، ادعا نمی کنیم که تنها ماییم که هستیم اما به داشته هایمان ایمان داریم، به افق های دور دست می نگریم و به دنبال راهی نو برای ارائه خدمتی نو هستیم و با یاری خداوند متعال به سر منزل مقصود خواهیم رسید. هدف تاسیسات گستران تربیت مهندسان حرفه ای و نیروهای ماهر در عرصه تاسیسات مکانیکی است که دستاورد آن برای دانش پژوه ورود مطمئن به بازار کار، حفظ و ارتقای توان شغلی و حرفه ای و به دنبال آن افزایش سطح درآمد و برای صنعت و جامعه مهندسی کشور ارتقای سطح کیفی خدمات فنیو مهندسی ارائه شده خواهد بود.

تاسیسات گستران به عنوان مرکز تخصصی و حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی تاسیسات مکانیکی و حوزه انرژی مفتخر است که تا به امروز بیش از   ده ها دوره آموزشی تخصصی در قالب سرفصل های آموزشی مختلف تدوین و ارائه نموده است که بسیاری از این دوره ها برای اولین بار توسط تاسیسات گستران به جامعه تاسیسات کشور تقدیم شده است.

کپی برداری های صحیح و ناصحیح به شیوه های مختلف از روی دوره های آموزشی تاسیسات گستران که در ابتدا برایمان کمی ثقیل می نمود خود گواه محکمی بر این مدعاست.

تیم فنی تاسیسات گستران متشکل از حرفه ای ترین افراد در زمینه کارهای اجرایی و آموزش های آکادمیک در صنعت تاسیسات است. با اطمینان اعلام می کنیم که این تیم حرفه ای که به طور همزمان در عرصه آموزش، تألیف و تدوین کتاب و مقالات تخصصی و فعالیت در پروژه های بزرگ اجرایی پیشتاز است، دقیقا نیاز مخاطبان را می شناسد و به محض آنکه این نیاز را احساس نماید خود مستقیما برای پاسخگویی به آن اقدام می کند و بهترین ها را به دانش پژوهان خود تقدیم   می کند.

تمامی کلاس های آموزشی تاسیسات گستران دوره هایی کاربردی با هدف آموزش مهارت های حرفه ای به دانش پژوهان برای دست یابی به توانایی انجام پروژه های اجرایی و عملی واقعی است.

در دوره های آموزشی تاسیسات گستران متناسب با ماهیت دوره بازدید آموزشی از پروژه، کار عملی در کارگاه، اسلاید ها و فیلم های آموزشی به کار گرفته می شود و حل پروژه های عملی واقعی به صورت گام به گام که در آن تمامی جزئیات طراحی و نکات اجرایی مربوطه مطرح و تشریح می گردد جزء لایفنک همه دوره های این مؤسسه می باشد که تمامی تلاش های مذکور نقش به سزایی در تثبیت آموخته ها و کسب اعتماد به نفس توسط دانش پژوهان خواهد داشت. یقین داریم شاخصه اصلی دوره های آموزشی تاسیسات گستران " کیفیت برتر " آن است.

تاسیسات گستران مفتخر است که مجموعه ای از نام آوران و متخصصان صنعت تاسیسات در عرصه آکادمیک و پروژه های اجرایی را در ترکیبی موزون و هماهنگ گرد هم آورده است. تمامی اساتید تاسیسات گستران بدون استثنا سوابق درخشان و پرباری در عرصه تاسیسات داشته اند و امتحان خود را چندین دوره تدریس  موفقیت آمیز دوره های تخصصی، اجرای پروژه های کلان تاسیسات و ارائه مقالات و کتاب های تاسیساتی در این زمینه پس داده اند. وجود دانشپذیران فراوان از سراسر کشور در اکثر دوره ها و رضایتمندی دانش پژوهان این مرکز از دوره های برگزار شده خود گواه محکمی بر این مدعاست. تیم فنی تاسیسات گستران متشکل از گروهی از برترین های صنعت تاسیسات کشور است که دانش و تجربیات خود را در مسیری برنامه ریزی شده و هدفمند در اختیار دانش پژوهان تاسیسات گستران قرار می دهند.

تاسیسات گستران جمعی از حرفه ای هاست که متعلق به دانش پژوهان است و شمانیز با ورود به تاسیسات گستران به این گروه پیشتاز در عرصه تاسیسات ملحق خواهید شد. 

 

 

 

تاسیسات

درباره ما

نماد اعتماد الکترونیکی

منوهای نصب در پنل مدیریت